TRENERI

 Lars Šulings

Lars Šulings

Nike meistartreneris, horeofrāfs un dejotājs

Lars Šuilings jeb energy man jau vairāk kā 12 gadus ir Nike starptautiskais meistarteneris. Viņš, ikdienā lidojot apkārt pa dažādām pasaules valstīm, uzlādē ar maksimālu enerģiju ikvienu. Rīgā Larzs viesosies ar divām nodarbībām - STREETDANCE 90’s style un NTC HIIT. Deju nodarbība būs pilna, jautrības, enerģijas un ļaus piedzīvot īstu ballīti deviņdesmito R&B bītu ritmā. Savukārt unikālā NTC HIIT izaicinās augstā intensitātē un uzkarsēs jaunā līmenī ar tādiem fitnesa mīļu iecienītiem treniņu elementiem kā - push-ups, mountain climbers, lunges, burpees, squats.

Sameuls Ēriksons

Sameuls Ēriksons

Starptautisks personīgais treneris

Instagram zvaigzne ar vairāk kā 120 000 sekotāju, TV šova How do you train? vadītājs un daudzu citu titulu un melnās teikvando jostas īpašnieks patlaban bāzējies Zviedrijā. Tur viņš ir ne vien uzņēmējs, bet arī lasa lekcijas, vada seminārus par cīņas mākslu un sociālo mediju tēmām. Viņa pārziņā būs nodarbība Fight & Fitness BURN, kurā tiks apvienoti dažādi cīņas elementi. Tie tiks kombinēti ar funkcionāliem vingrinājumiem, tādējādi šī stundu garā meistarklase liks svilt muskuļiem un piedzīvot patiesi spēcīgu treniņu.

Taira Lisauera

Taira Lisauera

Nike meistartrenere, jogas un funkcionālo nodarbību trenere

Taira ir plaša profila trenere - trenē arī Nike RUn Club sportistus Telavivā, kā arī vada funkcionālos treniņus, HIIT, TRX, jogas, pilašu, aerobikas nodarbības. Viņa ir fitnesa studijas īpašniece, pasniedzēja koledžā un divu dēlu māmiņa. Uz Arēnas Rīga skatuve baudīsim Tairas profesionalitāti NTC Yoga, Strength & Mobility Workout ietvaros.Divi absolūti dažāda rakstura treniņi - relaksējoša, uz koncentrēšanos un elpošanu vērsta nodarbība un vidējas intensitātes meistarklase, kas palīdzēs kļūt ātrākam, stiprākam, labākam.

Ance Olte un Kristaps Strods

Ance Olte un Kristaps Strods

Nike elevated treneri

Enerģiskie un harizmātiskie treneri vada gan grupu nodarbības sporta klubos Rīgā, gan arī daudzi atcerēsies viņus no spēcīgajiem Nike Training Club treniņiem visas 2017. gada vasaras garumā Grīziņkalnā. Arēnā Rīga varēsi viņus sastapt NTC zonā, kur būs iespējam saņemt padomus no treneriem, izaicināt sevi dažādos pārbaudījumos, kā arī uzzināt tieši sev piemērotākos vingrinājumus, kas palīdzēs tuvoties iecerētajam fitnesa mērķim.

Luīza Mc. Caulei

Luīza Mc. Caulei

Grupu nodarbību trenere

Viņas mīlestība pret dejas mākslu un aizraušanās ar fitnesa un veselības jomām aizveda īrieti līdz treneres profesijai. Pozitīvisma dzirkstele Luīze no sirds dara savu darbu un viņai patīk palīdzēt saviem sportistiem sasniegt izvirzītos mērķus, piešķirot šim procesam krietnu devu jautrības un prieka. Rīgu viņa iekustinās DANCE FIT meistarklasē. Tajā varēs gūt neaizmirstamu un unikālu pieredzi latīņamerikāņu ritmos un tā būs ne vien izklaidējoša, bet arī ķermeņa formas nostiprinoša.

LIELĀKAIS FITNESA NOTIKUMS JAU 5. GADU!
UZSĀC SAVU GADU AR SPORTISKU APŅEMŠANOS

16. MARTĀ | ARĒNA RĪGA

PIEŅEM IZAICINĀJUMU

UN IZBAUDI SPORTISKU DIENU, PIEPILDĪTU AR DAŽĀDA VEIDA FITNESA AKTIVITĀTĒM,
SĀKOT AR GRUPU NODARBĪBĀM PIE PASAULES LĪMEŅA TRENERIEM LĪDZ PAT
SPECIALIZĒTIEM TRENIŅIEM DAŽĀDU PĀRBAUDĪJUMU CIENĪTĀJIEM.

JAUNAS TRENIŅU
PROGRAMMAS UN VINGRINĀJUMI

DAŽĀDAS, ATŠĶIRĪGAS
TRENIŅU ZONAS

ATZĪTI TRENERI
BALTIJĀ UN PASAULĒ