post

Fitness divatā

Fitness kopā : lielisks muskuļu un attiecību stiprinātājs

Lasīt tālāk
post

TRENĒJIES MĀJĀS

8 ieteikumi efektīvam treniņam mājās

Lasīt tālāk
post

9 slepenie ieroči, kas atsvaidzinās tavu treniņu rutīnu

Vēlamies, lai tavi treniņi būtu gudri, aizraujoši un progresīvi, tāpēc aicinājām Unu Pirktiņu atklāt savas iecienītās izvēles, kas palīdz, atvieglo un var aizvest tavi pie jauniem fitnesa sasniegumiem. Piešķir saviem treniņiem jaunu jaudu un uzzini MyFitness gada grupu nodarbību treneres 2019 iecienītās mobilās aplikācijas, viņasprāt vērtīgākos fitnesa rīkus un svarīgākos aspektus ekipējuma izvēlē.

Lasīt tālāk
post

Kādu smūtiju vislabāk izvēlēties pēc treniņa?

Protams, protams, zinām, atbilde ir vienkārša - tādu, kas ir garšīgs. Bet, ja pieejam šim jautājumam gudri - ja esi nodarbinājis savus muskuļus augstā fiziskā slodzē, izsalkuma sajūta pēc treniņa ir indikators, ka tiem nepieciešama degviela.

Lasīt tālāk
post

Jaunā gada apņemšanās pagaisušas līdz ar janvāra izskaņu?

Nav brīnums, ka pārstāj tām ticēt vai pēc iepriekšējo gadu motivācijas sakāvēm pat vairs šādas cēlas prasības pret sevi neizvirzi. Bet zini, ir vērts. Un nemaz nav par vēlu. Ar pareizās sistēmas ieslēgšanu savā prātā, viss ir iespējams. Lasi tālāk un uzzini, kā atslēgt panākumus, kurus jau sen kāro.

Lasīt tālāk
post

Kāpēc motivācija ir bezjēdzīgs rīks un, kāpēc tā nestrādā

Vēl viena lieta, kas tev nav vajdzīga - motivācija. Iespējams sākumā šķiet neloģiski - kā gan es varu salipt ar jaunu budžeta vai sportošanas plānu bez iekšēja spēka, kas dzen uz priekšu.

Lasīt tālāk

SEKO līdzi jaunumiem. Informācija par pasākumu tiks papildināta!
Sazinies ar mums: info@balticevents.lv